Etkinlikler

, , ,

Genç Türkiye Zirvesi

Türkiye’nin yeni nesil gençlerin enerjisine ve tutkusuna ihtiyacı var. Bugünün gençlerine yapılan yatırımın yarının Türkiye’sinde ülkemizi ileri taşıyacağına inanıyor ve geleceğimizi oluşturan gençlerimize yatırım yapıyoruz. Bu amaçla 2013 yılından itibaren her yıl güncel ve stratejik konuların ele alındığı Genç Türkiye Zirvesi’nde Türkiye’nin 81 ilindeki vizyon sahibi gençleriyle 6. kez buluşmaya hazırlanıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda Genç Türkiye Zirvesinin markaları GTZ Akademi Ödülleri, GTZ Gelecek Atölyesi ve Start Small’da gençlerin zirve heyecanını farklı alanlarda da yaşaması amaçlanmıştır.

2018 yılında 6.’sı düzenlenecek Genç Türkiye Zirvesi 27 – 29 Nisan 2018 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Başvurular başlamış olup, zirveye katılacak kişiler, başvuru sorularına verdikleri cevaplarla seçilecektir. Zirveye katılmaya hak kazanan öğrencilerin tüm masrafları karşılanacaktır.

Detaylı bilgi için:  http://gencturkiye.net/tr/zirve/

http://gencturkiye.net/wp-login.php?action=register 

 

, ,

IndEx’18

3 gün boyunca her sektörden C-level konuşmacıların vereceği seminerlere, vaka analizlerine, farklı şirketlerle iletişime geçebileceğin fuaye alanına ve gece eğlencelerine hazır mısın? Dev bütçesiyle yılın en heyecanla beklenen kariyer etklinliği IndEx’18, en iyileri seninle buluşturmaya geliyor!

Başvurular başladı!
bit.ly/kocindex18

Detaylı bilgi, program ve katılımcılar için Facebook ve Instagram hesaplarımızı takipte kal! Herhangi bir sorun olursa bize ulaşabilirsin.
(IES (Koç University Industrial Engineering Society)https://www.instagram.com/ieskoc/