Etkinlikler

, ,

Zero to One ’18 Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi

Sizler çok beğendiniz, biz de ikincisini yapalım dedik. İşte girişimciliğin Koç Üniversitesi’ndeki zirvesi Zero to One 2018 karşınızda!

Her sene Koç Üniversitesi öğrencileri tarafından birden fazla Start-Up çıkartan bir kuluçka merkezine sahip olan ve son yıllarda girişimcilik anlayışının trend haline geldiği Koç Üniversitesi’nde girişimciliğin yıldızlarını bir araya getiriyoruz.

ZERO TO ONE 2018’de katılımcılarımızı Neler Bekliyor?

– Türkiyedeki girişimcilik ekosistemin gelişmesini sağlayan öncü girişimciler ve melek yatırımcıların sahne alacağı Main Stage
– 30 Startup ve KWORKS standının yer alacağı Startup Lounge
– Vaka analizi çalışmaları ve iş modeli eğitimlerinin verileceği Workshop Stage
– Seminer aralarında servis edilecek çeşitli ikramlar eşliğinde katılımcıların vakit geçirebilecekleri Networking Area
– Katılımcıların sertifikalarının takdim edileceği Kapanış Kokteyl

Zero To One 2018’yi Kimler Hazırlıyor?

Koç Ünviersitesi Kuluçka Merkezi KWORKS ve GIRVAK YoungPreneurs Destekli etkinliğimiz; kulübümüz YK üyeleri, okulumuzda öğrenimine devam eden GIRVAK fellowları ve okulumuzdan mezun olup Start-Up’larını geliştiren (Lala,Scorp vb.) çok değerli arkadaşlarımızın fikir, öneri ve çalışmaları doğrultusunda hazırlanmaktadır.

1. Avantajlı Dönem Ücreti: 50 tl (Yemek + Ulaşım + İkramlar Dahil)

*Başvuran adaylar için akreditasyon sistemi uygulanır ve form üzerinden eleme ile etkinliğe seçilirler.

, ,

IndEx’18

3 gün boyunca her sektörden C-level konuşmacıların vereceği seminerlere, vaka analizlerine, farklı şirketlerle iletişime geçebileceğin fuaye alanına ve gece eğlencelerine hazır mısın? Dev bütçesiyle yılın en heyecanla beklenen kariyer etklinliği IndEx’18, en iyileri seninle buluşturmaya geliyor!

Başvurular başladı!
bit.ly/kocindex18

Detaylı bilgi, program ve katılımcılar için Facebook ve Instagram hesaplarımızı takipte kal! Herhangi bir sorun olursa bize ulaşabilirsin.
(IES (Koç University Industrial Engineering Society)https://www.instagram.com/ieskoc/